HAKKIMIZDA

Vizyon & Misyon

MM Yatırım İnşaat Madencilik Teahhüt Turizm Emlak İç ve Dış Tic.Ltd vizyonu kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Şirket doğal taş sektöründe dünyanın en seçkin firmalarından biri olmayı ise misyonu olarak benimsemiştir. Bunun için amacımız ,müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi markamızla sunmaktır.

MM Yatırım İnşaat Madencilik Teahhüt Turizm Emlak İç ve Dış Tic.Ltd,bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir.

Kendi ocaklarından çıkardığı mermerin yanı sıra Türkiye'den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden getirdiği bloklarla değişik renk ve desenlerdeki mermer çeşitlerini iç pazar ve dış pazara sunmaktadır.

Kalite Politikası

Şirketimizin ana ilkesi müşteri memnuniyeti dir. Buna ulaşmak için değişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında göndermek mutlak şarttır.
Şirketimizin misyonu müşterilerin, çalışanların ve ilişkide bulunduğumuz üçüncü kurumların refah seviyesini yükseltmek ve buna katkıda bulunmaktır.
Verimli çalışmalı ve elimizde bulunan kıt kaynakları etkin kullanmayı hedefliyoruz.
Çalıştığımız ve içinde bulunduğumuz çevrenin temiz ve emniyetli olmasına özen göstermek zorundayız.
Müşteriye en iyi hizmeti ve kaliteli ürünü sunabilmek için idari ve teknik personel kadromuz ile bu amaç doğrultusunda çalışacağız.

  • 54 ÇIKARDIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZ
  • 5 ÇALIŞILAN OCAKLARIMIZ
  • 2140000 TOPLAM M2ÜRETİM ALANIMIZ
  • 400 ÇALIŞAN SAYIMIZ

BİZDEN ÖNERİLER

  • Endüstriyel anlamda “mermer”; kesilip parlatılabilen her cins taş mermer olarak kabul edilmektedir. Taşın cinsi ve içeriği ne olursa olsun büyük ebatta blok elde edilebilme, kesilme ve cilalanma gibi özelliklere sahip her taş mermerdir .

  • Doğal granit dünyamızın milyonlarca yıl süren jeolojik oluşum dönemlerinde yer kürenin derinliklerinde kuvars, feldspat, mika ve başka bir takım kayaç ve yapıcı minerallerin birleşmeleri ve daha sonra değişik sebeplerle oluşmuş kayalardır.

  • Belenco, dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir.Kuvars yüzeylerinizin gücünü, parlaklığını, mükemmelliğini aldığınız ilk günkü gibi yıllarca korumak için önerilerimize kulak verin.